Historia marki Vermobil

To już ponad 20 lat produkcji mebli we Włoskim stylu!

Vermobil prezentuje historię firmy, która dokładnie wie jak utrzymać swoją pierwotną tożsamość, nawet jeśli osiągnęła międzynarodowy wymiar. Ważne jest przecież, by cały czas się rozwijać. Posiadamy niepodważalne doświadczenie, które zdobywaliśmy przez ponad dwadzieścia lat.

Obecnie Vermobil produkuje meble stalowe z najwyższej jakości materiałów, w fabryce mieszczącej się w Marsciano Umbria, zajmującej powierzchnię ponad 9000 m2.

0
Lat doświadczeń
0
Kolekcji mebli
0
Wersji kolorystycznych

Design i filozofia marki Vermobil

Eleganckie, a przy tym wyrafinowane kształty, jak i unikatowy design jest tworzony czerpiąc inspiracje z projektów z przeszłości.

Swój oryginalny styl, Vermobil zawdzięcza zespołowi ekspertów, którzy pracują wyłącznie dla dobra firmy. Doświadczenie naszych inżynierów przy produkcji zapewnia trwałość i jakość naszym meblom stalowym.

Dzięki tym aspektom, Vermobil już od długiego czasu utrzymuje nowoczesny styl i jakość na najwyższym poziomie.

Historia firmy Vermobil cały czas się rozwija działając na arenie międzynarodowej. Vermobil jest liderem na rynku mebli dla branży HORECA, ogrodowych i basenowych, które są cenione są za trwałość oraz najlepszą jakość wykonania.

Oferujemy dużo wariantów kolekcji, które mogą zyskać wiele zastosowań – zarówno w domu, restauracjach czy hotelach. Cechuje je zawsze unikalny styl.

Naszym celem jest obiektywna interpretacja mody i stylu życia, co w późniejszym etapie przekształcamy w wyjątkowy projekt. Wszystko prędzej czy później ulega zmianie, dlatego ewolucja obejmuje każdy oddział naszej firmy, zaczynając od jakości i dbałości obsługi klienta, po zwrócenie uwagi na szczegóły.

Zobacz paletę kolorów

Zostań naszym partnerem!

Jesteś architektem, bądź specjalistą od aranżacji wnętrz?
Jeśli tak, to współpraca z nami okaże się dla Ciebie sporym ułatwieniem w pracy.

Proces produkcji mebli stalowych

To już ponad 20 lat we Włoskim stylu!

Obecnie Vermobil produkuje meble stalowe z najwyższej jakości materiałów, w fabryce mieszczącej się w Marsciano Umbria, zajmującej powierzchnię ponad 9000 m2. Cały proces produkowania mebli wykonywany jest przez bardzo doświadczonych pracowników.

Oryginalny styl Vermobil zawdzięcza grupie ekspertów, którzy pracują dla naszej firmy od wielu lat. Naszym celem jest rozwój zarówno na rodzimym, jak i zewnętrznym rynku. Produkty Vermobil można znaleźć u najbardziej wykwalifikowanych dystrybutorów we Włoszech, jak i całej Europie.

Firma musi być odpowiednio zarządza, by wszelkie dokonywane zmiany przynosiły oczekiwane rezultaty. Jedną z zalet firmy Vermobil jest właśnie elastyczność. Vermobil używa do produkcji mebli technologii związanych z nowoczesnymi systemami malowania po to by produkować je w różnych wariantach.